بانک صنعت و معدن

رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن روز سه شنبه به همراه هیاتی متشکل از حسین عسکری عضو هیات مدیره و مصطفی راستی فر مدیر امور شعب ، از شعبه صنعت این بانک در جاده مخصوص کرج بازدید کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، مهری که در جمع همکاران این شعبه حضور یافته بود درباره نقش و اهمیت این بانک در حمایت از صنایع داخلی عنوان کرد: نقش بانک صنعت و معدن در بحث تأمین مالی واحدهای تولیدی بسیار مهم است و فعالیت این بانک به عنوان یک بانک توسعه ای با تخصیص درست منابع به رونق تولید و اشتغال منجر خواهد شد.
مهری بیان داشت: رونق سرمایه‌گذاری و گسترش فعالیت‌های تولیدی، اشتغال پایدار را درکشور به دنبال خواهد داشت و در این راستا اولویت نخست ما تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی است و تکمیل واحدهای نیمه تمام و طرح های توسعه ای واحدهای موجود به ترتیب اولویت های دیگر این بانک است تا در کمترین زمان بتوان تولید داخلی را رونق داد.
وی افزود: وظیفه ما ایفای نقش واسطه‌گری برای تخصیص بهینه منابع در جهت تولیدات با کیفیت و حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط است تا زنجیره های تولید در داخل کشور تکمیل شده و به سمت خودکفایی در تولید و اشتغال پایدار حرکت کنیم.
وی ادامه داد: این بانک برای ارایه تسهیلات مورد نیاز واحدهای تولیدی و تسهیل ارایه خدمات به آنها ابتدا به شناسایی کارآفرینان واولویت های سرمایه گذاری پرداخته و با ارایه مشاوره تخصصی به صنعتگران فعالیت خود را انجام خواهد داد و این خود گام مؤثری در هدایت بهینه منابع بانکی محسوب می شود. اگر بانک‌ها در تخصیص منابع نقش فعال‌ و تخصصی تری ایفا کنند، نقدینگی به سمت رونق تولید سوق داده می شود.
وی ادامه داد: در خصوص فعالیت شعب یکی از مسائل مهم استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در جهت ارایه خدمات به صنعتگران است و در این راستا در نظر داریم با توانمند سازی شعب و اصلاح رویه ها به تقویت ارایه خدمات و تسهیلات، شتاب بیشتری ببخشیم.
مدیرعامل بانک با اشاره به ضرورت به کارگیری فناوری های نوین درصنعت بانکداری عنوان داشت: لازم است همگام با آخرین پیشرفت ها در سطح ملی، در حوزه بانکداری خرد نیز ارایه خدمات الکترونیک را ارتقاء و توسعه دهیم.
وی همچنین از ضرورت ایجاد یکپارچگی در بانک سخن گفت و اشاره کرد: برای افزایش کارایی و اثربخشی لازم است تغییرات مهمی در فرآیندها و ساختار بانک ایجاد شود که موضوع در دستور کار و تحت بررسی قرار دارد.
حسین عسکری عضو هیأت مدیره بانک صنعت معدن نیز در ادامه این جلسه بیان داشت: ارتقای شفافیت در نظام بانکی و ساده سازی امور با تقویت رویکرد حل مساله می تواند به بهبود ارتباط بانک با مشتریان منجر شود که این امر سهم بسزایی در حل مشکلات سازمان دارد.
وی افزود: احترام، رعایت اخلاق، اعتمادسازی و انصاف چهار ستون اصلی کارهاست که باید مبنای ارتباط بین ما و مشتریان باشد.
در ادامه مدیر عامل و هیأت همراه از شرکتهای گروه صنعتی برنز، داروسازی خوارزمی و شرکت تکوین ساخته های فلزی کارا که از مشتریان بانک صنعت و معدن هستند، بازدید کردند و از نزدیک با صنعتگران و کارآفرینان این واحدها به گفتگو نشسته و در جریان فعالیت آنها قرار گرفتند و تصمیمات مهمی نیز برای رونق تولید و تامین سرمایه در گردش این واحدها بعمل آمد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =