• ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
  • کد خبر: 95449
پوری حسینی

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه در تجمعاتی که انجام می‌شود، می‌گویند که بنده از سازمان خصوصی‌سازی استعفا بدهم، تاکید کرد: استعفای کتبی داده ام.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، علی اشرف پوری حسینی درباره اظهارات علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس در خصوص اینکه پیش شرط رای اعتماد نمایندگان به فرهاد دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصاد و دارایی در صحن علنی مجلس تغییر رئیس سازمان خصوصی سازی بوده است، گفت: این که نمایندگان مجلس در رای اعتماد به وزیر اقتصاد تعهدی از وزیر گرفته اند یا خیر اطلاعی ندارم؛ اما تا به امروز وزیر اقتصاد قبول نکرده‌است تا بنده در سازمان خصوصی سازی نباشم.

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص خریداری مجتمع گوشت اردبیل هم اظهار داشت: این شرکت از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری بانک ملی بوده و ارتباطی با سازمان خصوصی سازی نداشته است. در سال ۸۴ توسط شرکت سرمایه گذاری بانک ملی یک نوبت مزایده برای این شرکت برگزار شد و هیچ کس در آن شرکت نکرده بود. نوبت دوم هم که اسفند ماه سال ۸۴ بود در آن زمان بنده در سازمان خصوصی سازی نبودم. بنابراین در این مزایده شرکت کردیم و برنده شدیم.

پوری حسینی افزود: فروش این شرکت به صورت مزایده بود و شرایط یکسان برای همه مهیا بوده است و هر کسی دیگری هم می توانست در آن حضور داشته باشد. ضمن اینکهثمن این معامله را نیز تا به آخر پرداخت کرده ایم.

وی اضافه کرد: شرکت مجتمع گوشت اردبیل تا به امروز یک ریال بدهی به کارگران خود، یک ریال بدهی مالیاتی و یک ریال بدهی به تامین اجتماعی ندارد و همه کارگران این شرکت تا به امروز حقوق خود را گرفته اند.

پوری حسینی گفت: افتخار می کنم بگویم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت بوده‌ام.

رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در تجمعاتی که انجام می شود، می گویند که بنده از سازمان خصوصی سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده ام.

پوری حسینی تاکید کرد: علیه علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس و علیه خبرگزاری فارس شکایت کیفری خواهم کرد. این جرم قابل گذشت نیست.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اینکه کسی به قانون خصوصی سازی معترض باشد، اشکالی ندارد اما بنده قانون اصل ۴۴ را با جدیت، سلامت و دقت اجرا کرده ام و ذره ای هم تخلف در زندگی بنده نیست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =