بانک صنعت و معدن

همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان گلستان و با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت طرح های شورابه ید گلستان و صنایع غذایی عالیا گلستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

به گزارش ایبِنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، همزمان با سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان گلستان و با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت طرح های شورابه ید گلستان و صنایع غذایی عالیا گلستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

طرح شورابه ید گلستان با مشارکت این بانک و پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال جهت تولید سالانه ۳۷۵ تن ید کریستال و اشتغال ۴۵ نفر به طور مستقیم آغاز به کار کرد.

همچنین طرح عالیا گلستان نیز با مشارکت این بانک و با تسهیلات ۱۵۰ میلیارد ریالی جهت تولید انواع روغن گیاهی تا ۳۰۰ تن در روز و با ایجاد اشتغال ۵۰ نفر به بهره برداری رسید .

علاوه بر این بانک صنعت و معدن مبلغ ۲۷۰ میلیارد ریال نیز به شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان در سال جاری تسهیلات سرمایه در گردش اختصاص داده است.

گفتنی است، بانک صنعت و معدن از محل اعتبارات رونق تولید تاکنون یک هزار و ۲۵۶ میلیارد ریال و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی نیز ۷۰۵ میلیارد ریال به صنایع کوچک و متوسط این استان تسهیلات پرداخت نموده است .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =