پست بانک

پست بانک ایران با برپائی ایستگاه فرهنگی درمسیر تردد راهپیمایان یوم‌الله ۲۲بهمن در تهران و سایر نقاط کشور از راهپیمائی‌کنندگان استقبال کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: در این راهپیمائی عظیم که با حضور میلیونی مسئولان کشوری و لشکری، اقشار مختلف مردم و همچنین کارکنان پست‌بانک‌ایران در سراسر میهن اسلامی برگزار شد، این بانک با برپائی ایستگاه فرهنگی در مراکز مختلف استان‌ها و شهرستان‌ها ضمن پذیرائی از راهپیمایان اقدام به توزیع اقلام فرهنگی در بین آنان نمود.

بنا بر این گزارش، راهپیمایان تهرانی در ۴۰ سالگی انقلاب با در دست داشتن پلاکاردهائی از بیانات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و شعائر انقلابی اسلامی جهت پیوستن به خیل عظیم و میلیونی مردم در میدان آزادی از مقابل این ایستگاه به راه خود ادامه می‌دادند که در این میان کارکنان پست بانک ایران با شور و علاقه خاصی از آنان پذیرائی می‌کردند.

گفتنی است، این ایستگاه با تلاش اداره کل روابط عمومی، حوزه مقاومت بسیج، پایگاه امام خامنه‌ای مدیریت شعب منطقه یک تهران و با همکاری امور حراست و حراست مدیریت شعب منطقه یک تهران، اداره‌کل پشتیبانی و شورای فرهنگی برپا شد که جمع کثیری از کارکنان واحدهای مختلف بانک در استقبال از راهپیمایان نهایت همکاری را داشتند.

همچنین کارکنان این بانک در سراسر کشور با برپائی ایستگاه مشابه از راهپیمایان این روز تاریخی استقبال کردند. شایان ذکر است: همکاران پست‌بانک‌ایران در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز مشارکت فعال در راهپیمائی سراسری داشته و به صورت گروهی در این مراسم پرشکوه حضور داشتند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =