بانک صنعت و معدن

مدیر عامل بانک صنعت و معدن اظهار داشت: با اجرایی شدن قرارداد همکاری بین این بانک و شرکت سایپا ۱۵۰ قطعه ساز که با این خودروساز همکاری می‌کنند، می توانند با معرفی از تسهیلات استفاده کنند.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در راستای سیاستهای دولت برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید ملی، مدیرعامل این بانک و مدیران گروه سایپا ۲۸ بهمن ماه قراردادی برای تأمین مالی قطعه سازان این شرکت به امضا رساندند.

حسین مهری مدیر عامل و رییس هیأت مدیره بانک صنعت و معدن در حاشیه امضاء این قرارداد اظهار داشت: مطابق این توافق قطعه سازانی که از طرف گروه سایپا به بانک صنعت و معدن معرفی می‌شوند، می‌توانند به منظور تأمین سرمایه در گردش خود و افزایش توان تولید، تسهیلات دریافت کنند و هدف ما این است که شرکت های خودروسازی همچون سایپا که بخش بزرگی از نیاز کشور را مرتفع می کنند، بتوانند سطح تولیدات خود را در حد مطلوب حفظ کنند.

وی افزود: با اجرایی شدن این قرارداد ۱۵۰ قطعه ساز که با سایپا همکاری می‌کنند ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت خواهند کرد. مهری عنوان داشت: کل تسهیلات اختصاص یافته توسط این بانک به شرکت سایپا بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز ضمن تقدیر از بانک صنعت و معدن برای این اقدام سازنده و مؤثر، تصریح کرد: خرید قطعات مورد نیاز گروه سایپا از طریق این شرکت ها اقدامی در جهت مدیریت زنجیره تأمین است و مساعدت این بانک برای سرمایه در گردش این شرکت ها گام مهمی در جهت حفظ منافع قطعه سازان بوده که منافع سایپا و مشتریان آن در گرو تأمین منافع آنها می باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =