• ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
  • کد خبر: 98802
دولت

تصویبنامه هیات وزیران در خصوص اصلاح ماده ۲ و ۳ دستورالعمل بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد جامعه ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هیات وزیران در جلسه ۱۸ فروردین ماه ۹۸ و به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور دستورالعمل بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه های کم درآمد جامعه را تصویب کرده بود که این مصوبه از سوی اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری برای اجرا ابلاغ شده است.

براساس این مصوبه، کارکنان رسمی و پیمانی کشوری و لشکری و کارکنان قراردادی شناسه دار دستگاه های اجرایی که از محل منابع بودجه عمومی، حقوق دریافت می کنند و جمع مبلغ مندرج در آخرین حکم کارگزینی کمتر از ۳۰ میلیون ریال است از طریق حساب های بانکی متصل به حقوق و مزایای کارکنان، مشمول این بسته می شوند.

براین اساس به خانواره های یک نفره ۱۰۰ هزار تومان، دو نفره ۱۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۳۰۰ هزار تومان بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه های کم درآمد پرداخت می شود.

در این بخشنامه درباره سایر کارکنان دستگاه های اجرایی که مشمول بند الف ماده ۲ نمی شوند نیز آمده است که دستگاه های اجرایی می توانند فهرست کارکنان غیرمشمول این بند را که کمک جبرانی یا حمایت غذایی دریافت نکرده اند جهت بررسی و اقدام بعدی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =