بانک

قرارداد عاملیت میان بانک صنعت و معدن و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای ارائه تسهیلات حمایتی به واحدهای صنعتی و تولیدی کشور به امضاء رسید.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، این قرارداد عصر روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری به امضای حسین مهری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن و محسن صالحی‌نیا معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران رسید.

 اعطای تسهیلات به طرح‌ها و واحدهای صنعتی دارای توجیه فنی، مالی و اقتصادی به منظور ایجاد، تکمیل، توسعه، بازسازی و نوسازی از محل منابع سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و منابع داخلی بانک صنعت و معدن به‌صورت تلفیقی موضوع این قرارداد است که درپی آن، مبلغ ۸۰ میلیارد ریال از محل اسناد خزانه اسلامی از سوی واگذارنده اعتبار تأمین و بانک صنعت و معدن نیز حداکثر معادل دو برابر وجوه مذکور را در اختیار متقاضیان واجد شرایط معرفی شده قرار خواهد داد. 

بررسی و توجیه فنی، اقتصادی و مالی طرح‌ها و اعتبار سنجی متقاضیان به منظور اعطای تسهیلات و همچنین تعیین شرایط قرارداد، نظیر سهم آورده متقاضی، نوع و میزان و شرایط ناظر بر وثایق و تضامین، مدت اجرای طرح و نحوه پرداخت و بازپرداخت، نظارت و مسئولیت پیگیری طرح‌ها و وصول مطالبات برعهده بانک صنعت و معدن است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =