• ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  • کد خبر: 110947
بورس

شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۰۱روز معاملاتی، ۲۳۲هزار و ۵۵۲واحد رشد را به ثبت رسانده است.

به گزارش ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۰۱روز معاملاتی تعداد ۸۶۳میلیارد و ۱۰۰میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۴۱۵هزار و ۳۱۱میلیارد ریال در ۷۹میلیون و ۹۵۲هزار و ۸۴۲دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۵۶۹میلیارد و ۲۱۵میلیون سهم به ارزش ۱۶۷۷هزار و ۷۷۵میلیارد ریال در ۳۷میلیون و ۹۲۴هزار و ۹۳۹نوبت در بازار اول؛ ۲۷۰میلیارد و ۸۴۸میلیون سهم به ارزش ۱۴۲۴هزار و ۸۱۱میلیارد ریال در ۴۱میلیون و ۱۷۶هزار و ۱۰۳نوبت در بازار دوم؛ ۷۵میلیون و ۶۰۰هزار برگه به ارزش ۷۳هزار و ۱۸۵میلیارد ریال در ۲۳هزار و ۹۷۰نوبت در بازار بدهی، ۲۱۶میلیون و ۲۵۰هزار قرارداد به ارزش ۱۷۳۱میلیارد ریال در ۱۰۲هزار و ۲۴۳نوبت در بازار مشتقه و ۲۲میلیارد و ۷۴۶میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۳۷هزار و ۸۱۱میلیارد ریال در ۷۲۵هزار و ۵۸۷نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تاکنون ۲۳۲هزار و ۵۵۲واحد رشد، ‌معادل ۱۳۰.۱۷ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۴۱۱هزار و ۲۱۱واحد رسیده است.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۱۶۰هزار و ۷۷۲واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۵۱۰هزار و ۱۰۸واحدی به ترتیب ۱۲۰.۱۰ و ۱۴۷.۷۹درصد افزایش داشته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =