مجلس شورای اسلامی - کراپ‌شده

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ را برای بررسی بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دادند.

به گزارش ایبِنا به نقل از خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آذرماه)  مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح احکام کلی ویژه ۱۴۰۰ با بازگشت این طرح طبق ماده ۱۵۲ آئین نامه با اکثریت آراء موافقت کردند.

محمدباقر قالیباف پیش از ورود به دستور توضیح داد: بحث احکام بودجه از موضوعات مهمی است که کمیسیون برنامه و بودجه با زحمت زیاد در ۱۲ بند آن را بررسی کرد و به صحن آورد. تاکنون ۴ بند از آن در جلسات علنی مورد بررسی قرار گرفته و از سوی نمایندگان پیشنهادات، الحاقات و ابهامات زیادی مطرح شد و وقت قابل توجهی از مجلس گرفته شد.

رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی کشور و کوتاه بودن زمان جلسات صحن علنی بررسی تمام پیشنهادات وقت زیادی از صحن مجلس می گیرد، بهتر است طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ به کمیسیون برگردد تا پیشنهادات و ابهامات در جلسات کمیسیون بررسی و رفع شود و سپس در صحن علنی مجدد بررسی شود.

 نمایندگان مجلس بازگشت طرح مذکور به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات طبق ماده ۱۵۲ آئین نامه را پذیرفتند، همچنین احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد که کمیسیون تا روز یکشنبه هفته آینده فرصت دارد نتیجه بررسی را اعلام کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =