کمک به جذب حداکثری اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در استان آذربایجان غربی در دستور کار این بانک قرار دارد

حجت الله مهدیان در دیدار با استاندار آذربایجان غربی کمک به جذب حداکثری اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در استان آذربایجان غربی را از اولویت‌های کاری این بانک عنوان نمود.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون همواره جزو دو بانک عامل موفق در امر پشتیبانی از طرح‌های تکلیفی و اشتغال پایدار روستایی در سال‌های گذشته بوده است علت سفر خود و برخی معاونان و مدیران ستادی را نگاه ویژه به استان آذربایجان غربی و جذب صددرصدی منابع اشتغال پایدار روستایی و طرح‌های ملی و کمک به توسعه استان عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود کمک استانداری در تجهیز منابع بانک جهت به سرانجام رساندن اهداف توسعه‌ای بانک توسعه تعاون را خواستار شد. در ادامه محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز با ابراز امیدواری از اینکه سفر مدیرعامل این بانک منشأ خیر برای استان می‌باشد تلاش بیشتر مجموعه بانک توسعه تعاون استان را در پیشبرد توسعه استان جهت تسهیل در اتمام پروژه‌های استانی را خواستار شد.

همچنین مهدی عیسی زاده نماینده مردم شریف میاندوآب در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نیز که در این دیدار حضور داشت با قدردانی از زحمات مجموعه بانک توسعه تعاون نگاه ویژه مدیرعامل این بانک به استان آذربایجان غربی و توجه به ظرفیت‌های این استان را بااهمیت دانست و از آمادگی کمیسیون متبوع جهت کمک به طرح‌های توسعه‌ای در سطح کشوری و استانی به بانک خبر داد.

در این نشست نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی نیز با ارائه آمار طرح‌های مورد مشارکت بانک توسعه تعاون و بابیان اینکه جلسات بررسی طرح‌ها بطور مرتب با این بانک برگزار می‌شود، سرعت بخشیدن به تخصیص اعتبارات مصوب شده را عامل مهمی در به نتیجه رسیدن پروژه‌های معرفی‌شده به این بانک عنوان نمود.

مهدی درستی سرپرست امور شعب بانک توسعه تعاون در استان نیز با ارائه گزارش عملکرد بانک در سال جاری و تحقق ۸۳ درصدی برنامه اشتغال پایدار روستایی ابراز امیدواری کرد در ماه‌های باقیمانده سال این مهم به صد درصد برنامه اعلامی برسد. خاطرنشان می‌سازد این نشست در حاشیه سفر مدیرعامل بانک توسعه تعاون و برخی معاونان و مدیران ستادی این بانک در ارومیه برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =