افتتاح سینا کن

با حضور رییس بنیاد مستضعفان، استاندار کرمانشاه و جمعی از مقامات ملی و استانی واحد تولیدی قوطی سازی سینا کن ( زمزم کرمانشاه) با تامین مالی بانک صنعت و معدن صبح سه شنبه دوم دی افتتاح شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، این مجموعه که با حضور پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار کرمانشاه، کلانتری مدیریت بانک صنعت و معدن استان کرمانشاه و مقامات استانی به بهره برداری رسید، بزرگترین کارخانه ساخت قوطی کشور است که در زمینه تولید قوطی‌های آلومینیومی فعالیت دارد. ظرفیت تولید اسمی سالانه این شرکت ۷۶۰ میلیون قوطی شامل قوطی‌های ۳۳۰ و ۲۵۰ سی سی می باشد که ظرفیت تولید این محصول در کشور را به میزان ۵۰ درصد افزایش می دهد.

این طرح با تسهیلات مصوب بانک صنعت و معدن به مبلغ ۵۹ میلیون و ۶۴۰ هزار یورو که ۴۰ میلیون یورو (معادل ۱۲ هزار میلیارد ریال) از آن تاکنون پرداخت شده به مرحله بهره برداری رسیده است.

گفتنی است، با افتتاح این طرح در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه از خروج ارز از کشور جلوگیری می شود و امکان اشتغال ۱۶۲ نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =