لوگوی بانک صنعت و معدن

نماینده بانک صنعت و معدن به عنوان دبیر هیأت داوران در مرحله دوم ششمین جشنواره نوآوری و استارتاپی(فینتک – شهر هوشمند) که روز پنجشنبه ۴ دیماه برگزار می شود حضور می یابد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن به نقل از فابانیوز، ششمین جشنواره نوآوری و استارتاپی (فینتک – شهر هوشمند) امسال به صورتی متفاوت و متناسب با شرایط همه گیری کرونا و با روند اجرایی متمایز از گذشته برگزار خواهد شد. مرحله اول این جشنواره با ثبت نام بیش از ۵۰ تیم استارتاپی برگزار شد و هیئت داوران تیم های مجاز برای شرکت در مرحله دوم را معرفی کردند که در مرحله دوم تیم های انتخاب شده در دو گروه در روزهای پنج شنبه ۴ و ۱۱ دیماه با حضور هیئت داوران و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی به دلیل پاندمی کرونا برگزار خواهد شد؛ این مرحله به صورت زنده توسط بسترهای مجازی آماده شده برای این رویداد از جمله صفحه اینستاگرام مرکز فابا، سایت فابانیوز، کانال آپارت مرکز فابا و ... پخش خواهد شد و علاقه مندان می توانند از طرق مزبور این رویداد را دنبال کنند.

مرحله دوم ششمین جشنواره نوآوری و استارتاپی در گروه اول، با حضور ۱۲ تیم و هیئت داوران این دوره از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد و منصور یوسفی نیا، معاون برنامه ریزی و فناوری بانک صنعت و معدن به عنوان دبیر هیأت داوران در این جشنواره حضور خواهد یافت.

 تیمهای استارتاپی پایال، داپ اپ، ضامن، تضمین اپ، مرکوری بیمه بدنه هوشمند خودرو، جمع سپاری راتا، فنابا، پولوتوس، باگدشت، دلیل ایران، کارت اعتباری نسل جدید و توربینو، ۱۲ تیمی هستند که در گروه اول به رقابت میپردازند. هر ۴ تیم در طول یک ساعت به رقابت میپردازند و هر تیم برای معرفی محصول خود و پاسخ به پرسش های احتمالی داوران در نهایت ۱۵ دقیقه فرصت دارند. در پایان رقابتهای دو گروه در مرحله دوم، ۶ تیم برتر توسط هیئت داوران انتخاب خواهند شد و ضمن حضور در ۲۰۲۰ ITE در اختتامیه این رویداد جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین تیم های راه یافته به این مرحله از جشنواره می توانند برای حضور در نمایشگاه بین المللی تراکنش استانبول در پاویون جمهوری اسلامی ایران که در خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود تا سقف ۷۰ درصد از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار شوند و در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران برای حضور در این رویداد بین المللی ثبت نام کنند. مرحله پایانی و اهدای جوایز تیمهای برتر جشنواره نوآوری و استارتاپی همزمان با ششمین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =