خبر خوش برای متقاضیان خرید خودرو/ بیش از ۳ هزار خودرو در راه است

خبر خوش برای متقاضیان خرید خودرو  بیش از ۳ هزار خودرو در راه است
این هفته ۳ هزار و ۵۰ خودرو در بورس کالا مورد معامله قرار می‌گیرد.
کد خبر : ۱۴۵۷۵۳

به گزارش ایبِنا، براساس اعلام شرکت بورس کالا ۴ بهمن ماه قرار است عرضه اولیه پانصد دستگاه FMC T۵ انجام شود. در روند این عرضه ۲۰۰ دستگاه T۵ سفید رنگ و ۳۰۰ دستگاه فردا T۵ مشکی رنگ وارد رقابت می‌شوند و متقاضیان می‌توانند براساس قیمت پایه، عدد پیشنهادی خود را به کارگزاری‌های خود جهت خرید این کراس اوور اعلام کنند. طبق برنامه ریزی انجام شده این خودرو‌ها در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ تحویل خریداران خواهد شد.

بر اساس بخشنامه مصوب، FMC T۵ سفید و مشکی با قیمت پایه یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. البته پس از ثبت رقابت، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی معامله و مبلغ ۲۷ میلیون و ۳۳ هزار و ۷۴۶ تومان به هزینه‌های پرداختی خریداران اضافه خواهد شد.

شرایط خرید چیست؟

 

باید به این نکته اشاره کرد که تمام قوانین جاری به عرضه خودرو در بورس کالا، برای FMC T۵ هم برقرار است و هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو را خواهد داشت. خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

علاوه بر این در بورس کالا عرضه محصول هایما S۷ نیز در ۴ بهمن ماه نجام خواهد شد. در این عرضه ۲۰۰۰ هزار دستگاه با قیمت پایه ۷۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. تاریخ تحویل این خودرو‌ها ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

همچنین بورس کالای ایران سه شنبه ۴ بهمن ماه میزبان عرضه ۵۵۰ دستگاه خودروی لاماری است. در این عرضه قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومانی برای این خودرو در نظر گرفته شده و تاریخ تحویل این خودرو‌ها ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

ارسال‌ نظر
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
۰
سود اصلی جیب کی میره؟؟؟چرا باید خودروی ۹۸۰میلیونی را ۱۵۰۰ بخریم و تازه خوشحال باشیم که زیر قیمت حریدیم!!!!!
فیلم و پخش زنده
بیشتر