پست بانک

مجمع‌عمومی پست‌بانک‌ایران با حضور حداکثر۱۵ نفر روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه برگزار و مراسم آن به صورت زنده از طریق وب سایت این بانک به نشانی؛ www.postbank.ir پخش می‌شود.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، با توجه به محدودیت‌های اعمال شده برای حضور عمومی سهامداران در مجامع‌عمومی شرکت‌ها و تأکید ستادملی مبارزه با کرونا با برگزاری مجامع با حداقل نفرات برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر پخش آنلاین مجامع، به اطلاع تمامی سهامداران می‌رساند؛ مجمع این بانک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور حداکثر ۱۵ نفر چهارشنبه ۲۵ تیرماه برگزار و مراسم آن به صورت زنده از طریق وب سایت این بانک به نشانی؛ www.postbank.ir پخش می‌شود.

بر این اساس از تمامی سهامداران بانک درخواست می‌شود از حضور در مجمع خودداری و به‌صورت زنده از طریق وب‌سایت این بانک مراسم را مشاهده نموده و سئوالات خود را برای طرح در مجمع به شماره پیامکی ۵۰۰۰۲۸۴۲۸۴ و پست الکترونیکی info@postbank.ir در هنگام برگزاری ارسال نمایند.

همچنین به علت رعایت مسائل بهداشتی از ارائه هدایای تبلیغاتی و پذیرائی خودداری گردیده است. گفتنی است، پیش از این، سازمان بورس و اوراق بهادار نیز طی ابلاغیه شماره ۰۵۰/۴۴۰/ب/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶درخصوص برگزاری مجمع به شکل مورد اشاره و تأکید نموده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =