• ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
  • کد خبر: 116352
بورس

شرکت پتروشیمی ارومیه با نماد معاملاتی "شاروم" به عنوان دویست و بیست و یکمین نماد معاماتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، شرکت پتروشیمی ارومیه پس از احراز کلیه شرایط پذیرش به عنوان دویست و بیست و یکمین نماد معاماتی(یکصد و سی و سومین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

این شرکت که تاریخ پذیرش آن ۲۷ اسفند سال گذشته و تاریخ ثبت آن نزد سازمان بورس ۲۸ تیرماه امسال است، با نماد معاملاتی "شاروم" در گروه محصولات شیمیایی، زیرگروه تولید کود و ترکیبات نیتروژن روی تابلوی فرابورس ایران قرار گرفته است.

گفتنی است شرکت پتروشیمی ارومیه در جنوب غربی شهرستان ارومیه، کیلومتر ۳۰ جاده ارومیه – مهاباد در زمینی به مساحت ۱۱۰ هکتار با محوطه صنعتی به وسعت ۵۰ هکتار و ۶۰ هکتار فضای سبز و استخرهای پساب احداث شده و مواد اولیه این مجتمع، اوره آمونیاک، گوگرد است و آب مورد نیاز آن از دو حلقه چاه در جوار مجتمع تامین می‌شود.

همچنین این مجتمع دارای ۳ واحد فرآیندی تولید کریستال ملامین، سولفات آمونیم و اسید سولفوریک و نیز سرویس‌های جانبی تامین کننده آب، بخار، هوا، نیتروژن، توزیع برق و مخازن است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =