• ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  • کد خبر: 119573
گلدمن ساکس

گلدمن ساکس، اس اند پی ۵۰۰ را بر اساس امیدهای واکسن و برد بایدن، بالا برد.

به گزارش ایبِنا به نقل از رویترز، روز چهارشنبه گلدمن ساکس پس از اعلام خبر مثبت انتظار واکسن و پیروزی جو بایدن در انتخابات ایالات متحده که موجب تحریک در بازارهای سهام جهانی شد، هدف اس اند پی پانصد ۲۰۲۰ خود را تا ۳۷۰۰ واحد افزایش داد.

این بانک سرمایه گذاری ایالات متحده در یادداشتی خطاب  به مشتریان نوشت: علی رغم تمرکز سرمایه گذاران بر پیامدهای احتمالی سیاست های ریاست جمهوری بایدن، واکسن COVID-۱۹ عامل تعیین کننده مهم تری در مسیر اقتصاد و بازار سهام در سال ۲۰۲۱ است.

این گزارش می گوید اس اند پی ۵۰۰ در پایان سال ۲۰۲۱ به ۴۳۰۰ واحد می رسد که ۲۱ درصد رشد نسبت به سطح بسته شده روز سه شنبه است. در اروپا، گلدمن انتظار دارد که در سال ۲۰۲۱، با کاهش تعطیلی ها و واکسیناسیون جمعیت، سود قابل توجهی کسب کند. این هدف ۱۲ ماهه خود را برای اس تاکس ۶۰۰ اس تاکس تا ۴۳۰ واحد افزایش داد که یک جهش ۱۱ درصدی نسبت به سطح فعلی است.

ارزش سهام، شرکت هایی که به طور معمول حساسیت بیشتری به چرخه های اقتصادی دارند، از زمان اعلامیه فایزر در روز دوشنبه در مورد داده های مثبت واکسن آزمایشی، افزایش یافته و امید به بهبود اقتصادی را افزایش داده است. روز دوشنبه جی پی مورگان گفت که انتظار دارد اس اند پی ۵۰۰ تا اوایل سال ۲۰۲۱ به ۴۰۰۰ واحد برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =