یلن

وزیر خزانه‌داری جو بایدن در مورد پتانسیل بیت کوین اظهار نظر کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از سایت زای کریپتو، یلن اکنون در حال اثبات پتانسیل ارزهای دیجیتال است.

کمیته مالی سنا سوالاتی را پیشنهاد کرده است: به نظر شما تهدیدات و مزایای بالقوه این نوآوری ها و فناوری ها برای امنیت ملی ایالات متحده چیست؟ آیا فکر می کنید برای اطمینان از داشتن محافظ ها و مقررات مناسب برای ارزهای دیجیتال و رمزنگاری باید اقدامات بیشتری انجام شود؟

 یلن در پاسخ گفت: من فکر می کنم مهم است که ما مزایای ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های دیجیتال دیگر و پتانسیل بالقوه آنها را برای بهبود کارایی سیستم مالی در نظر بگیریم.

وی همچنین براهمیت پیشرفت موارد استفاده قانونی بیت کوین و ایجاد چارچوب نظارتی که این امر را تسهیل کند، تأکید کرد.

در جلسه تأیید سنای یلن در ۱۹ ژانویه اگرچه، فقط پنج دقیقه برای پرسش و پاسخ در مورد ارزهای رمزپایه اختصاص یافت، بخش هایی از این اظهار نظر که ما واقعاً باید راه هایی را بررسی کنیم که بتوانیم استفاده از آنها را محدود کنیم در واقع پاسخی مستقیم به استفاده از ارزهای رمزنگاری شده فقط برای اهداف مخرب بود.

نگرانی‌های یلن در مورد ارزهای رمزنگاری شده در این زمینه درست است، در حالی که سرقت ارزهای رمزنگاری شده همچنان تصویب جهانی را برای دارایی های دیجیتال کند می کند. در طول سال ها، سرقت ارز رمزنگار، به صنعت آسیب زده و نگرانی هایی را برای آینده دارایی های دیجیتال تضمین کرده است. بسیاری از اوقات، وجوه سرقت شده به سختی قابل بازیابی هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =