• ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  • خبرنگار: tehrani
  • کد خبر: 129971
تورم خوراکی ها

زیرساختی جدید برای حمایت واحدهای صنفی از سرپرستان خانوار ایجاد شد.

به گزارش ایبِنا، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به موجب ضرورت حمایت از سرپرستان خانوار دریافت کننده یارانه و مشارکت واحدهای صنفی در این امر، از این پس خواربار فروشان، سوپرمارکت ها، فروشندگان گوشت، مرغ و مواد پروتئینی، لبنیات، و مواد غذایی می‌توانند شرایط استفاده سرپرستان خانوار از حساب یارانه‌شان را فراهم کنند.

به موجب این طرح و بر اساس تصمیم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در حمایت از خانوارها و حمایت هوشمند و کمک به ترمیم قدرت خرید ایشان، تمهیدات لازم به منظور مشارکت هرچه بیشتر واحدهای صنفی هدف (از جمله خواربار فروشی، سوپرمارکت ها، فروشندگان گوشت، مرغ و مواد پروتئینی، لبنیات، مواد غذایی) برای تکمیل اطلاعات دستگاه پوز آن ها در سامانه ایرانیان اصناف به عمل آمده است.

این واحدهای صنفی می توانند اطلاعات دستگاه کارتخوان در اختیار خود را با مراجعه به اتحادیه ذی ربط تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال جاری در سامانه ایرانیان اصناف ثبت کنند.

ضمنا در این مرحله، تطابق مشخصات مالک پایانه فروش (پوز) و صاحب حساب بانکی با دارنده پروانه کسب، الزامی نبوده و ثبت مشخصات پوزها در سامانه صرفا به معنای پذیریش پایانه فروش اعلامی به عنوان پایانه فروش مورد تایید دارنده واحد صنفی است و مشتریان امکان خرید از حساب یارانه خود را از آن دستگاه پوز خواهند داشت. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =