• ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
  • کد خبر: 107817
.

قائم مقام مدیر عامل همراه اول اظهارداشت: دوست داریم همکاری صنعت بانکی و پرداخت با مخابرات بیشتر شود.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، حمیدرضا نیکوفر، قائم مقام مدیر عامل همراه اول در سخنرانی خود در سمپوزیوم بانکداری نوین با بیان اینکه من در بطن تمام تحولات صنعت فناوری اطلاعات، بانکی و پرداخت بوده ام افزود: همراه اول در حال حاضر ۶۰ میلیون مشترک دارد و بزرگترین شبکه از نظر تعداد مشتری و حجم مصرف اینترنت در کشور است.

نیکوفر اظهار داشت: صنعت تلفن همراه و بانکی با صدور مجوز برای MVNO وارد عمکاری شده اند و دوست داریم همکاری صنعت بانکی و پرداخت با مخابرات بیشتر شود. وی با اشاره به همکاری خوب اپراتورها با بانک ها در راه اندازی سامانه USSD گفت: این همکاری ها باید در حوزه دیگر دنبال شود تا منجر به هم افزایی بیشتر در صنعت بانکی و پرداخت و اپراتورها شود و مردم از منافع آن برخوردار شوند.

وی یادآور شد: تجربه های موفق و ناموفق در رگولاتوری در صنعت تلکام وجود دارد که اگر همکاری رگولاتوری بانک و مخابرات بیشتر شود تجربه های موفق نیز بیشتر خواهد شد. وی تاکید کرد: رگولاتور مخابرات حسن نیت خود را با صدور مجوز به بانک ها و شرکت های پرداخت در MVNO نشان داد و اکنون ما از رگولاتور بانکی انتظار داریم آنها نیز اجازه ورود رگولاتور حوزه مخابرات را به بعضی از حوزه های بانکی و پرداخت را بدهد.

نیکوفر خاطر نشان کرد: بزرگترین ترندی که صنعت را تکان می دهد شبکه موبایلی و گوشی های هوشمند است که محرک تغییر در دنیا هستند که اگر در ایران همکاری های صنعت مخابرات و بانکی افزایش یابد مزیت های زیادی در کشور ایجاد می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =