12 خرداد 1403 - 22:22

کاهش قیمت طلا و سکه و ثبات بهای دلار در معاملات امروز

کاهش قیمت طلا و سکه و ثبات بهای دلار در معاملات امروز
بررسی میدانی بازار طلا و سکه در سبزه‌میدان نشان می‌دهد از ابتدای معاملات امروز ۱۲خرداد، قیمت سکه در بازار غیررسمی کاهش یافته است.
کد خبر : ۱۶۳۸۱۷

به گزارش ایبنا، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۵ هزار و ۱۸۲ تومان و در بخش حواله ۴۲ هزار و ۱۸۷ تومان کشف قیمت شد.

 

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۹ هزار و ۱۵ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۳۰۳ تومان ارزش‌گذاری شد.

 

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۸ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

 

آخرین قیمت طلا و سکه در بازار

 

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی به نرخ ۳۷ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۳۹۸ هزار تومانی به قیمت ۴۰ میلیون و ۳۰۶ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافته است.

 

امروز حباب سکه امامی به ۸ میلیون و ۹۷ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۵ میلیون و ۸۶ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۳ میلیون تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۵ میلیون تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ تومان معامله شد.

 

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۴ میلیون و ۴۴۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است.

 

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با کاهش ۳ صدم درصدی به نرخ ۲۳۲۷ دلار قیمت گذاری شده است.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر