سکه

قیمت سکه امامی در بازار امروز تهران با ۳ هزار تومان افزایش به قیمت ۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان معامله شد و دلار نیز ۸ هزار و ۴۳۶ تومان قیمت خورد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز یکشنبه چهارم شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته با رقم ۳ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر نسبت به روز شنبه به ارزش ۳ میلیون و ۴۵۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۰ هزار تومان افت در مدت مشابه یک میلیون و ۷۴۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز بدون تغییر به ارزش ۹۰۳ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی نیز بدون تغییر نسبت به شنبه به قیمت ۵۰۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با یک هزار و ۸۰۰ تومان رشد به ارزش ۲۹۴ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین براساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۹ هزار و ۳۵۳ تومان و هر پوند ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان نیز به فروش رسید. دلار آمریکا نیز ۸ هزار و ۴۳۶ تومان داد و ستد شد و هر یوآن چین نیز به قیمت یک هزار و ۱۳۴ ریال در بازار قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

         نوع سکه و ارز      

          شنبه                     یکشنبه          

سکه امامی

۳.۸۱۰.۰۰۰ ۳.۸۴۰.۰۰۰

سکه بهار آزادی

۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۵۶.۰۰۰

نیم سکه

۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۷۴۴.۰۰۰

ربع سکه

۹۰۳.۰۰۰ ۹۰۳.۰۰۰

سکه گرمی

۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۲۹۳.۰۰۰ ۲۹۴.۸۰۰

دلار

۹.۴۵۸ ۸.۴۳۶

یورو

۹.۳۱۷ ۹.۳۵۳

پوند

۱۳.۱۸۴ ۱۱.۸۰۰

 یوآن چین

۱.۱۸۵ ۱.۱۳۴

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =