• ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • کد خبر: 90464
ارز و سکه

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران در حالی افزایش یافت که دلار در سامانه سنا با افت نسبت به روز گذشته ۸ هزار و ۳۹۵ تومان قیمت خورد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز دوشنبه پنجم شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۸۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته با رقم ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار تومان رشد نسبت به روز یکشنبه به ارزش ۳ میلیون و ۴۶۶ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۰ هزار تومان افزایش در مدت مشابه یک میلیون و ۷۵۴ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۰ هزار تومان رشد به ارزش ۹۲۳ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی نیز بدون تغییر نسبت به یکشنبه به قیمت ۵۰۲ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۵ هزار تومان رشد به ارزش ۲۹۹ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شد.

همچنین براساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۸ هزار و ۹۹۳ تومان و هر پوند ۱۳ هزار و ۳۷۹ تومان به فروش رسید. دلار آمریکا نیز ۸ هزار و ۳۹۵ تومان داد و ستد شد و هر یوآن چین نیز به قیمت یک هزار و ۱۲۳ تومان در بازار قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز   

شنبه یکشنبه دوشنبه

سکه امامی

۳.۸۱۰.۰۰۰ ۳.۸۴۰.۰۰۰ ۳۹۲۰۰۰۰

سکه بهار آزادی

۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳.۴۵۶.۰۰۰ ۳۴۶۶۰۰۰

نیم سکه

۱.۷۵۴.۰۰۰ ۱.۷۴۴.۰۰۰ ۱۷۵۴۰۰۰

ربع سکه

۹۰۳.۰۰۰ ۹۰۳.۰۰۰ ۹۲۳۰۰۰

سکه گرمی

۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲.۰۰۰ ۵۰۲۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۲۹۳.۰۰۰ ۲۹۴.۸۰۰ ۲۹۹۸۰۰

دلار

۹.۴۵۸ ۸.۴۳۶ ۸۳۹۵

یورو

۹.۳۱۷ ۹.۳۵۳ ۸۹۹۳

پوند

۱۳.۱۸۴ ۱۱.۸۰۰ ۱۳۳۷۹

 یوآن

۱.۱۸۵ ۱.۱۳۴ ۱۱۲۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =