دلار

همزمان با سقوط قیمت دلار، یورو و سکه طلا در بازار، جستجو برای «افت قیمت دلار» بین کاربران اینترنتی نسبت به هفته قبل ۱۹ برابر شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، در حالی که طی دو روز گذشته سقوط قیمت دلار در بازار آغاز شده، بررسی مهم ترین جستجوهای کاربران اینترنتی نشان می دهد که «افت قیمت دلار» در هفته اخیر نسبت به هفته قبل از آن ۱۹ برابر شده است.

بعد از این موضوع جستجوی «دلیل کاهش قیمت دلار» در مدت زمان مشابه ۷.۵ برابر بیشتر شده است. همچنین کاربران اینترنتی «علت کاهش قیمت دلار» را نسبت به هفته قبل ۷.۵ برابر بیشتر جستجو کرده اند.

بررسی ها نشان می دهد که عبارت «قیمت دلار کاهش یافت» ۵۰۰ درصد بیشتر از هفته قبل جستجو شده است. همچنین واژه «سقوط قیمت دلار» نیز در مدت مشابه به همین اندازه جستجو شده است.

وضعیت جستجوی افت قیمت دلار در استان ها

بیشترین استان ها که قیمت دلار در آنها توسط کاربران اینترنتی جستجو می شود، به ترتیب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمانشاه، فارس، کردستان هستند. نکته جالب اینکه استان تهران نه تنها در بین ۵ استان اول قرار ندارد بلکه رده نوزدهم است و رتبه آخرین استانی که کاربران به این موضوع واکنش نشان داده اند نیز متعلق به استان خراسان جنوبی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =