• ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • کد خبر: 93086
بورس

تعداد ۳۰۳ میلیارد سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۱۴۲روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار معامله شده است.

به گزارش ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۴۲ روز معاملاتی تعداد ۳۰۳ میلیارد و ۵۴۱ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۹۰۳ هزار و ۵۲۶میلیارد ریال در ۱۷ میلیون و ۲۰۴ هزار و ۵۸۶ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

معاملات بازار سهام به تفکیک بازار

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۲۰۲ میلیارد و ۹۷۶ میلیون سهم به ارزش ۵۱۶ هزار و ۹۴۱ میلیارد ریال در ۹ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۶۵۱ نوبت در بازار اول؛ ۹۵ میلیارد و ۵۸۵ میلیون سهم به ارزش ۳۰۰ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال در ۷ میلیون و ۷۶۶ هزار و ۴۱۵ نوبت در بازار دوم؛ ۵۴ میلیون سهم به ارزش ۵۳ هزار و ۱۰۷ میلیارد ریال در ۲۴ هزار و ۸۳ نوبت در بازار بدهی؛ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم به ارزش ۵۱ میلیارد ریال در ۲ هزار و ۷۱۴ نوبت در بازار مشتقه و ۳ میلیارد و ۱۸۹ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۳۲ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال در ۱۴۲ هزار و ۵۹۱ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید : شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۹۶ هزار و ۲۹۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۸۴ هزار و ۷۷۰ واحد افزایش معادل ۸۸ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۸۲ هزار و ۹۲۹ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۶۶ هزار و ۴۳۳ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۴۸ هزار و ۵۳۶ واحد افزایش مواجه شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =