بیمه ایران

هفتمین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران با حضور مدیر عامل کارگزاری، عضو هیات مدیره و معاون توسعه و عملیات، جمعی از مدیران بیمه ایران استان فارس و رئیس انجمن صنفی استان، افتتاح شد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه ایران، در ابتدای این مراسم مهدی محمود رباطی مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران، افتتاح هفتمین شعبه این کارگزاری در شیراز را در جهت  گسترش شعب کارگزاری و تقویت فرهنگ سهامداری و همه گیر کردن این فرهنگ دانست و افزود: کارگزاری بورس بیمه ایران در راستای سیاست های توسعه ای خود در سطح کشور، با فراهم آوردن شرایط و بسترهای ایجاد شده در شهر شیراز در صدد برآمد تا شعبه جدید خود را در این استان راه اندازی کند. همچنین براساس برنامه ریزی صورت گرفته بزودی شاهد افتتاح شعب کارگزاری بیشتری در دیگر شهرهای ایران خواهیم بود.

وی با اشاره به نوع خدمات دهی شعبه شیراز تصریح کرد: کارگزاری بورس بیمه ایران هم از بُعد تحلیلی و هم از بُعد اعطای اعتبارات از هیچ گونه ارائه خدماتی دریغ نخواهد کرد و مشتریان این کارگزاری می توانند در بهترین شرائط از خدمات ارایه شده این کارگزاری بهره مند شوند.

مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در ادامه تاکید کرد: کارگزاری بورس بیمه ایران با هدف گسترش هر چه بیشتر فعالیت های خود، برنامه های رو به توسعه متعددی را در استان فارس ارائه خواهد داد و در نهایت برای رسیدن به اهداف تعیین شده  خود نیازمند همکاری هرچه بیشتر مجموعه بیمه ایران و به خصوص انجمن صنفی نمایندگان در استان فارس است.

رباطی خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما ارائه خدمات متعدد به مردم استان فارس وهمچنین  پرسنل بیمه ایران در این استان است و امیدواریم این خدمات مناسب زمینه ورود سرمایه های هموطنان شیرازی به بازار سرمایه را برای آنان فراهم کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =