جایگاه حسابداری درشفاف‌سازی فرآیندهای مالی و اقتصادی، بی‌بدیل است

حجت اله مهدیان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی پیامی، روز حسابدار را به جامعه حسابداری و مدیران مالی کشور تبریک گفت.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان طی پیامی، پانزدهم آذرماه مصادف با روز حسابدار را به عموم جامعه حسابداری کشور تبریک و تهنیت گفت.

در متن پیام مهدیان آمده است:

حرفه حسابداری جایگاه مهمی در سیاست‌گذاری و مدیریت فرآیندهای مالی در بدنه اقتصادی کشور داشته و حتی در عرصه تحولات اقتصاد جهانی نیز، جایگاه حرفه حسابداری و نقش عظیم آن بر کسی پوشیده نیست. اگرچه نقش زنجیره تأمین مالی در فرآیندهای مالی و اقتصادی نقشی محوری است، اما درعین‌حال نقش بی‌بدیل حرفه حسابداری، در راستای تقویت نظام مالی کشور، شفاف‌سازی اقتصاد و ایجاد زمینه‌های لازم برای ارتقای بهره‌وری و صرفه‌جویی در هزینه‌های عمومی کشور نیز غیرقابل‌انکار است.

بنده و همکارانم در بانک توسعه تعاون به عنوان جوان‌ترین بانک دولتی و توسعه‌ای در کشور، که متولی ارائه خدمات مالی و بانکداری به اقشار مختلف جامعه است، به‌طور خاص، توفیق خدمت به بخش مؤثر و ذیقیمتی در اقتصاد کشور یعنی بخش تعاون را داریم، بطوریکه تاکنون حدود ۷۱ درصد به بخش تعاون اختصاص‌یافته است، این گردش مالی قابل‌توجه که همگی در خدمت رونق تولید، اشتغال و تأمین نیازهای عمومی اقشار مختلف در کشور بوده و تحقق و تداوم مدیریت این فرآیند مالی بزرگ، جز با همکاری و اهتمام جدی تمامی همکاران بنده ازجمله همکاران سخت‌کوش، خدوم، متخصص و امین حوزه‌های مالی و حسابداری این بانک ممکن نمی‌بود.

اینجانب به همین بهانه و به مناسبت فرارسیدن روز حسابدار که فرصتی برای توجه به جایگاه حساس و بااهمیت جامعه حسابداری و حسابرسی کشور می‌باشد، به تمامی فعالان متخصص و امین این حوزه، به خصوص همکاران ارجمندم در شبکه بانکی، تبریک و خدا قوت عرض نموده و برای همه فعالین این حرفه حساس، توفیق روزافزون و سربلندی از پروردگار منان خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =