بانك مركزي

قائم مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از همراهی بانک توسعه صادرات ایران جهت مدیریت و هدایت فعالانه و موثر در بازار بین بانکی ریالی در سال های گذشته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، دکتر اکبر کمیجانی طی نامه ای به دکتر علی صالح آبادی مراتب قدردانی خود را از همراهی شبکه بانکی در به ثمر نشستن سیاستگذاری های پولی بانک مرکزی اعلام کرد.
در مشروح این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر صالح آبادی
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران
با سلام و احترام
با اشاره به اینکه بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش های مدیران کارآمد و لایق است و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال " جهش تولید " نامگذاری شده تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید و توسعه پایدار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور با همکاری هماهنگی کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه ها میسرخواهد بود.
باعنایت به نقش با اهمیت عملیات بازار بین بانکی ریالی در سیاست گذاری پولی بانک مرکزی و مدیریت مطلوب نرخ سود در بازار مزبور طی سالهای اخیر (از سال ۱۳۹۴ تا پایان سال ۱۳۹۸) قطعا بدون همیاری و همراهی شبکه بانکی میسر نمی گردید.
اکنون با توجه به معرفی عملیات بازار باز و تغییر رویکرد بانک مرکزی برای مدیریت بازار، بدینوسیله از جنابعالی و همکاران گرامیتان در آن بانک، بابت همراهی این بانک جهت مدیریت و هدایت فعالانه و موثر در بازار بین بانکی ریالی در سالهای گذشته، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را در جهت نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم
اکبر کمیجانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =