فهیمی

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از آغازهمکاری عملیاتی با بانک کشاورزی برای ارائه خدمات مشترک به هموطنان خبرداد.

به گزار ش ایبنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، حسین فهیمی صبح روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در آیین رونمایی از سامانه احراز هویت مشتریان« سجام» در شعب این بانک با اعلام مطلب فوق افزود:در آستانه ورود به تحول جدید و اتفاقات بزرگ در بازار سرمایه تصمیم گرفتیم علاوه بر نوسازی زیرساخت ها و سامانه ها با نهادهای مالی در بازارهای مالی و مشخصاً بانک ها همکاری بین بخشی را شروع کنیم تا ورود هموطنان و خدمات دهی به آنان را تسهیل کنیم.

وی افزود: در همین راستا بانک کشاورزی ششمین بانک و اولین بانک تخصصی کشور است که همکاری جدی و عملیاتی با این بانک را برای ارئه خدمات مشترک به هموطنان شروع کردیم.

فهیمی اضافه کرد:با توجه به گستردگی شعب بانک کشاورزی و جامعه هدف مشخصی که مشتریان بانک دارد،تسهیلات بسیار خوبی را در اختیار مشتریان این بانک قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه کارگزاری بورس بانک کشاورزی اقدامات خوبی را انجام داده و ورود به خدمات آنلاین را علاوه بر احراز هویت الکترونیکی در شعب منتخب ارائه می دهد یادآور شد:همه هوطنان می توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک کشاورزی تمام مراحل ورود به بازار سرمایه را انجام بدهند .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =