26 اسفند 1400 - 13:35

۱۵۰ هزار تومان یارانه نوروزی برای ۱۲ میلیون خانوار پرداخت شد

با دستور رئیس جمهور و در راستای حمایت از آقشار آسیب پذیر؛ یک میلیون و پانصد هزار ریال یارانه کمک معیشت عید نوروز به حساب بیش از ۱۲ میلیون سرپرست خانوار واریز شد.
کد خبر : ۱۳۱۳۶۹
یارانه

به گزارش ایبِنا، همان گونه که سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده بود،‌ با دستور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ساعت ۲۴ شب ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ یارانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی کمک معیشت عید نوروز به حساب ۱۲ میلیون نفر از سرپرستان خانوارهای شناسایی شده واریز شد.


این مبلغ به مناسبت فرارسیدن عید نوروز به حساب بیش از ۱۲ میلیون و ۳۵۸ هزار نفر از سرپرستان شناسایی شده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که غالبا از دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کشور هستند و به هر دلیلی از سهام عدالت جا افتاده‌اند، واریز شد.


در اجرای سیاست‌های کوتاه مدت و بلند مدت دولت سیزدهم از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد و اجرای برنامه های کاهش فقر مطلق درجامعه و به جهت حمایت و حل مشکلات معیشتی خانوارهای فاقد یا با درامد کم این اقدام صورت گرفته است.


دولت سیزدهم در بهمن ماه سال جاری و به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نیز مبلغ یک میلیون ریال به ازای هر نفر به اقشار آسیب پذیر که شامل دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کشور بود، پرداخت کرد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر