07 خرداد 1401 - 17:34
سرپرست بانک کشاورزی تأکید کرد:

سرعت و سهولت در پرداخت تسهیلات دامدارکارت و سامانه بازارگاه

سرپرست بانک کشاورزی با اشاره به اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها برای حمایت از تولیدکنندگان و رونق واحدهای تولیدی دام و طیور، از همراهی و هماهنگی همه‌جانبه این بانک با وزارت جهاد کشاورزی در اجرای طرح مذکور خبر داد.
کد خبر : ۱۳۳۰۵۱
مهدی رضایی

 به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،رضایی روز شنبه هفتم خردادماه سال جاری در ارتباط تصویری با مدیریت های شعب این بانک در سراسر کشور،ضمن قدردانی از اهتمام کارکنان در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، بر سرعت و سهولت در پرداخت تسهیلات به مشمولان این طرح تأکید کرد.


وی با اشاره به همراهی و هماهنگی همه جانبه بانک کشاورزی با وزارت جهاد کشاورزی در اجرای طرح یادشده با هدف پرداخت تسهیلات ویژه و سرمایه در گردش به منظور رونق واحد های تولیدی دام و طیور و تامین امنیت غذایی کشور، از تأمین منابع مورد نیاز برای اجرای طرح خبر داد.


رضایی با اشاره به قابلیت های سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی و نقش آن در توزیع نهاده های موردنیاز تولید کنندگان تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی کارکنان حوزه فناوری اطلاعات(IT) این بانک، سامانه بازارگاه همسو با سیاست های وزارت جهادکشاورزی همواره در حال بهبود و به روز رسانی است.


سرپرست بانک کشاورزی در بخش پایانی سخنانش ضمن قدردانی مجدد از کارکنان توانمند این بانک در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی دام،طیور و آبزیان در قالب دامدار کارت، بر رفع موانع ، تسهیل و تسریع در پرداخت این تسهیلات تأکید کرد.


این گزارش می افزاید ،بانک کشاورزی هم سو با سیاست های دولت و با هدف رونق واحد های تولیدی دام و طیور و کمک به تحکیم امنیت غذایی کشور، پرداخت تسهیلات با نرخ ۱۰درصد را در دستور کار قرار داده است و به همین منظور تسهیلات سرمایه در گردش درقالب دامدار کارت و سامانه بازارگاه برای تامین نهاده های  مورد نیاز، با سهولت و سرعت بیشتری در اختیار متقاضیان قرارخواهد گرفت.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر