22 تير 1401 - 17:58

پیام تبریک مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت روز فناوری اطلاعات

مدیرعامل بانک ملی ایران با انتشار پیامی، فرا رسیدن زادروز حکیم محمدبن موسی خوارزمی و روز فناوری اطلاعات را بر تلاشگران این عرصه در بانک و شبکه بانکی کشور تبریک گفت.
کد خبر : ۱۳۴۴۹۹
فرزین

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، متن پیام دکتر محمدرضا فرزین به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور و بازوی توانمند دولت همواره نقشی بی بدیل در کمک به توسعه، تحولات زیربنایی و پیشرانی عرصه های مختلف ایفا کرده است که بی شک نقش و حضور نخبگان و دانش‌آموختگان آن در خلق ایده های نو بر کسی پوشیده نیست.


بانک ملی ایران با تکیه بر نیروهای جوان و متخصص و همچنین استراتژی‌های فناورانه خود، توسعه و تحول دیجیتال و همچنین رسیدن به نئوبانک را از مهم‌ترین اهداف خود در سال 1401 قرار داده و تمام توانایی و توجه خود را در راستای اعتلای دانش و فناوری اطلاعات در عرصه بانکی به کار می گیرد.


یقینا در عصر بانکداری الکترونیک، بخش فناوری اطلاعات یکی از اثرگذارترین و مهم ترین حوزه های صنعت جدید بانکداری است و توسعه محصولات نوین بانک ملی ایران، گسترش بانکداری دیجیتال و ارتقای سطح خدمات دهی به نظام بانکی کشور


و هموطنان گرانقدر یقینا با تکیه بر همت والای نیروهای پرتلاش و زحمتکشی که در بانک و نهادهای وابسته به آن خدمت می کنند، امکان پذیر خواهد بود.


این روز پرافتخار را به نمایندگی از همه همکارانم در بانک ملی ایران، بر فناوران و فرهیختگان عرصه فناوری اطلاعات بانک و شبکه بانکی کشور تبریک گفته و آرزوی توفیق و بهروزی دارم.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر