رییس سازمان خصوصی سازی تشریح کرد؛

جزییات جدید از واریز مرحله نخست سود سهام عدالت

رییس سازمان خصوصی سازی با اشاره به افزایش ۲ برابری سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته، گفت: سود سهام عدالت در ۲ نوبت واریز می‌شود.
کد خبر : ۱۴۳۹۲۵

به گزارش ایبِنا، «حسین قربان زاده»به جزییات پرداخت سود سهام عدالت اشاره کرد و اظهار داشت: امسال مجموع سود سهام عدالت به بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان رسیده است؛ در حالی که این رقم سال گذشته حدود ۲۹ هزار میلیارد تومان بود.

وی خاطرنشان کرد: وجود چنین ارقامی نشان دهنده افزایش ۲ برابری سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته است.

قربان زاده ادامه داد: با مطرح شدن این موضوع در شورای عالی بورس و نیز تاکید وزیر اقتصاد، قرار بر این است تا سود سهام عدالت در ۲ نوبت واریز شود که امیدواریم نوبت نخست آن تا اواسط دی ماه و نوبت دیگر تا پایان سال انجام شود.

رییس سازمان خصوصی سازی با تاکید بر اینکه میزان پرداختی سود سهام عدالت به نسبت سهمی که هر فرد دارد متفاوت است، گفت: عملاً مشمولان سهام عدالت با دریافت ۲ برابری سود سهام عدالت نسبت به سال گذشته همراه خواهند بود.


هفته گذشته «حسین قربان زاده»، رییس سازمان خصوصی سازی به مرحله نخست واریز سود سهام عدالت طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: قرار بر این است تا سود سهام عدالت طی ۲ مرحله به حساب مشمولان واریز شود که مرحله نخست این واریزی تا پایان آذر یا اوایل دی‌ماه و مرحله دوم تا پایان سال انجام خواهد شد.

ارسال‌ نظر
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
۰
مسخره کردن خودشان رو ابتدا گفتن تا پایان شهریور واریز میشه بعد گفتن تا پایان آذرماه الانم میگن اوایل دی ماه
مهد
Iran (Islamic Republic of)
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
۰
همش وعده تو خالی
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
۰
اولش میگفتن اواخر آذر ماه حالا میگن اواسط دیماه ... دی ماه هم میگن اواسط ماه بعدش
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
۰
سلام چرا به بعضیا راریختن برای ما کم اومد
فیلم و پخش زنده
بیشتر