01 مرداد 1402 - 10:13

بیژن اسدی عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن شد

بیژن اسدی با حکمی از سوی احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، به سمت عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن منصوب شد.
کد خبر : ۱۵۳۲۱۱

به گزارش ایبِنا، در حکم صادره برای وی آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با عنایت به مصوبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ مجمع عمومی بانک صنعت و معدن، به موجب این حکم به سمت عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن منصوب می‌شوید.


امیدوارم در سایه عنایت پروردگار بلندمرتبه، با همفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک صنعت و معدن و همکاری با نهاد‌های تخصصی مرتبط، در نیل به اهداف و برنامه‌های آن بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی کشور، پیروز و سربلند باشید.


همکاری، همدلی و همراهی در این مأموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است. امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاکدستی، فساد ستیزی و قانون مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.»


گفتنی است، بیژن اسدی پیش از این معاون برنامه ریزی و فناوری بانک صنعت و معدن (عضو هیات عامل) بوده و در سوابق کاری وی معاونت نظارت (عضو هیات عامل)، حقوقی و وصول مطالبات، مدیریت نظارت بر طرح ها، مدیریت امور شعب، ریاست اداره هماهنگی طرح‌ها و اعتبارات، مدیریت بانک صنعت و معدن در استان اصفهان، مدیریت بانک صنعت و معدن در استان قم و ریاست شعبه اصفهان این بانک به چشم می‌خورد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر