ورود دومین بانک بزرگ آلمان به سرزمین رمزارز‌های دیجیتال

ورود دومین بانک بزرگ آلمان به سرزمین رمزارز‌های دیجیتال
کامرز بانک که بعد از دویچه بانک بزرگترین بانک آلمان محسوب می‌شود، مجوز نگهداری رمزارز را دریافت کرد.
کد خبر : ۱۵۷۳۵۱

به گزارش ایبنا به نقل از بیزنس، کامرز بانک طی بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که اولین بانک آلمانی با خدمات کامل است که مجوز نگهداری رمزارز را دریافت می‌کند.

با این مجوز، بانک قادر خواهد بود که گستره وسیعی از خدمات دارایی دیجیتال را با تاکید ویژه بر دارایی‌های رمزنگاری شده ایجاد کند.

این بانک با هدف حمایت از مشتریان نهادی خود پلتفرم امن و قابل اعتماد با انطباق کامل با مقررات ایجاد خواهد کرد.

مدیرعامل کامرزبانک، یورگ اولیوری دل کاستیو شولز اظهار کرد: اکنون که مجوز به ما اعطا شده است، به نقطه عطف مهمی دست یافته‌ایم.

وی افزود: این امر تعهد مستمر ما را به استفاده از آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌ها نشان می‌دهد همچنین پایه و اساس حمایت از مشتریان را در زمینه دارایی‌های دیجیتال تشکیل می‌دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۴۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۰۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۱۰ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۳۰ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹.۱ میلیارد دلار است که ۸.۹۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۸.۰۳ میلیارد دلار است که ۱۱.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۱.۵۶ میلیارد دلار است که ۸۹.۰۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

 

منبع: ایسنا

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر