17 بهمن 1396 - 15:53
با حضور حداکثری سهامداران،

صورت‌های مالی سال ۱۳۹۵ بانک پارسیان به تصویب رسید

مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم بانک پارسیان، دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۶، برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ با حضور اکثریت بیش از ۸۰ درصدی سهامداران این بانک برگزار شد .
کد خبر : ۸۱۷۵۸
مجمع

به گزارش ایبِنا، پس از تعیین هیات رئیسه و قرائت پیام هیات مدیره دکتر پرویزیان مدیر عامل بانک گزارش فعالیت های بانک در سال ۱۳۹۵ را برای سهامداران ارائه کرد. سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک قرائت شد و مدیران بانک ضمن ارائه توضیحات در خصوص موارد ذکر شده در آن به سوالات سهامداران پاسخ گفتند و در انتها صورتهای مالی با اکثریت آرا مورد تصویب قرار گرفت.


از دیگر مصوبات مجمع عمومی‌ عادی سالانه بانک پارسیان، انتخاب روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی‌ این بانک و همچنین انتخاب موسسه حسابرسی دایا رهیافت و شرکت دش وهمکاران به ترتیب به عنوان حسابرس مستقل وبازرس قانونی اصلی و بازرس علی‌البدل و تعیین حق‌الزحمه اعضای هیات مدیره غیر موظف و حق الزحمه حسابرس و بازرس بود. شایان ذکر است ، دراین مجمع، پاداشی برای اعضای هیات مدیره در نظر گرفته نشده است. 


بانک پارسیان در پایان سال ۱۳۹۵، ۱۳ درصد از منابع شبکه بانک های خصوصی عضوکانون بانک ها و مو سسات اعتباری خصوصی را در اختیار داشته است. همچنین این بانک در سال ۹۵ در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی وکمک به رونق تولید و کسب و کار با رعایت اصول و بخش‌نامه‌های مرتبط بالغ بر ١٢٧هزار میلیارد ریال تامین مالی برای اشخاص حقیقی و حقوقی (بنگاه های اقتصادی) در بخش های مختلف اقتصادی انجام داده است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر