18 بهمن 1396 - 12:48
اعلام برندگان سومین مرحله قرعه کشی؛

جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» بانک ملی ایران

سومین مرحله قرعه کشی جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» بانک ملی ایران و شرکت داده ورزی سداد برگزار و اسامی برندگان خوش شانس دو آیفون ۸ و چهار ساعت هوشمند اعلام شد.
کد خبر : ۸۱۸۲۳
بانک ملی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» از اول دی ماه آغاز شده و  تا ۳۰ بهمن ماه ادامه دارد. کسانی که در این مدت پیام رسان «بله» را نصب کنند، می توانند از شانس برنده شدن جایزه ویژه این جشنواره شامل یک دستگاه خودروی ۲۰۶ و نیز چهار عدد گوشی آیفون X، هشت عدد گوشی آیفون ۸ و ۱۶ عدد ساعت هوشمند بهره مند شوند.


اما در سومین مرحله قرعه کشی جشنواره «به شانس برنده شدن، بله بگو» که در هفته جاری برگزار شد، ۲ قرعه کشی میان ۸۰۰ هزار کاربری که این پیام رسان را نصب کرده بودند و همچنین افرادی که آن را به بیش از ۵ نفر معرفی و نصب داشتند، انجام شد و به دو نفر از برندگان آیفون ۸ و به چهار نفر ساعت هوشمند اهدا شد.


برای بهره مندی از جایزه ویژه خودروی ۲۰۶ این جشنواره در ۳۰ بهمن ماه، افراد علاوه بر نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود باید حداقل ۱۰ نفر را به نصب آن دعوت کنند و به ازای هر ۱۰ نصب بله، شانس شرکت کننده در قرعه کشی افزایش می یابد.


قرعه کشی ساعت هوشمند نیز هر دو هفته یک بار برگزار می شود و در هر مرحله ۴ عدد ساعت به برندگان تعلق می گیرد. برای شرکت در این بخش از قرعه کشی علاوه بر نصب اپلیکیشن بله روی تلفن همراه، باید این اپلیکشین تا پایان مدت زمان قرعه کشی یعنی ۳۰ بهمن ماه روی تلفن همراه باقی بماند تا شرکت کنندگان هر دو هفته یک بار، شانس بردن یک ساعت هوشمند را داشته باشند.


قرعه کشی آیفون ۸ هم هر دو هفته یک بار برای ۲ دستگاه گوشی برگزار می شود و شرایط شرکت در آن نیز نصب بله و معرفی و عضویت پنج نفر در این اپلیکیشن است. برای آیفون x نیز قرعه کشی در پایان هر ماه از میان کسانی که بیشترین تعداد عضوگیری در اپلیکیشن را داشته باشند، انجام و دو نفر برنده اعلام می شوند.


اسامی برندگان سومین مرحله این جشنواره به این شرح است:
جوایز     اسامی برندگانشماره تماسشهرایفون ۸محمودرضا بنیادی۰۱۱۷***۰۹۱۶استان لرستانایفون ۸رضا رضایی۵۴۴۶***۰۹۱۲استان مرکزیساعت هوشمندحمیدرضا وحیدنیا۳۶۴۶***۰۹۱۳خراسان جنوبیساعت هوشمندمحدثه بخشی۶۷۱۸***۰۹۱۰شاهرودساعت هوشمندمحمدرضا مهاجر۸۱۸۳***۰۹۱۲تهرانساعت هوشمندنا مشخص۳۶۲۰***۰۹۹۰----ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر