28 بهمن 1396 - 16:30

صدور گروهی کارت‌های هدیه بانک شهر بدون کارمزد

قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر از عدم دریافت کارمزد صدور گروهی کارت‌های هدیه توسط شعب بانک در ایام پایانی سال خبر داد.
کد خبر : ۸۲۲۶۹
بانک شهر

به گزارش ایبِنا به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سید مرتضی صالحی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس بانک و تقارن آن با ایام دهه فجر و در روزهای پایانی سال، این بانک به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، صدورگروهی کارت‌های هدیه در  شعب خود را بدون کارمزد انجام خواهد داد.


صالحی با اشاره به فعالیت ۳۵۷ پیشخوان شهرنت بانک شهر در ۱۸۳ شهر کشور، افزود: شهروندان در شهرهای سراسر کشور می‌توانند در ساعات مختلف شبانه روز از خدمات برتر بانک شهر بهره مند شوند.


وی تصریح کرد: هم اکنون خدمات اینترنت بانک، صدور کارت هدیه، دستگاه خود دریافت و خودپرداز، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت ارایه صورت حساب با مُهر خیس، وصول چک های بانک شهر و همچنین امکان ارتباط با مرکز تماس در پیشخوان های شهرنت فراهم شده است.


صالحی با اشاره به استقبال شهروندان از نرم افزار موبایلی"شهرنت وی" گفت: شهروندان می توانند با استفاده از نرم افزار موبایلی"شهرنت وی" پیش از مراجعه به پیشخوان‌های شهرنت مراحل صدور کارت هدیه از جمله انتخاب تصویر، مبلغ کارت هدیه، متن دلخواه و... و. را از طریق تلفن همراه انجام داده و در زمان حضور تنها کارت هدیه انتخاب شده از دستگاه را دریافت کنند.


قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر گفت: همچنین در  بخش جستجوی پیشخوان‌های شهرنت، این نرم افزار قابلیت رویت مکان‌های استقرار تمامی شهرنت‌ها بر روی نقشه به همراه خدمات ارائه شده را دارد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر