29 بهمن 1396 - 13:42

مشاهده موجودی کارت‌های عضو شتاب از طریق ماناپی

مشاهده موجودی حساب تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، از هفتم بهمن ماه سال جاری در اپلیکیشن ماناپی فعال شد.
کد خبر : ۸۲۳۲۶
مانا پی

به گزارش ایبِنا، در بخشنامه جدید بانک مرکزی به شبکه بانکی، از شنبه ۷ بهمن ماه اعلام مانده حساب در اپلیکیشن های موبایلی امکان پذیر و به دنبال آن، سرویس مانده‌گیری روی اپلیکیشن ماناپی فعال شد.


ماناپی، اپلیکیشنی برای خرید شارژ، بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبوض، کارت به کارت و موجودی حساب است و نسبت به سایر اپلیکیشن‌های فعال در حوزه پرداخت عملکردی متفاوت دارد. کاربران با استفاده از ماناپی می‌توانند شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل برای خود یا دیگران، بسته اینترنتی روزانه، هفتگی و ماهانه خریداری، قبوض خود را به راحتی پرداخت و حتی در سرعت و امنیت بالا پول کارت به کارت کنند.


همچنین به تازگی موجودی کارت به خدمات ماناپی اضافه شده است و افراد می توانند موجودی هر یک از حساب های خود را دریافت کنند.


مهمترین مزیت ماناپی نسبت به اپ‌های دیگر، قابلیت گیمیفیکیشن جذاب و واقعی آن است که در قسمت ماشین جایزه ۱۵ مرحله و بیش از ۵۰ جایزه وجود دارد. کاربران می توانند با کسب امتیاز شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه آیفون، تبلت، پاوربانک و ساعت هوشمند محک بزنند.


علاقه‌مندان برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن ماناپی در نسخه‌های اندروید و IOS می‌توانند به وب‌سایت https://bit.ly/manadlpg  مراجعه کنند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر