• ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
  • کد خبر: 114081
قطعی برق

مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم تولیدکننده بخش برق بر مبنای سال پایه ١٣٩٠ در سال‌ ١٣٩٨ نسبت به سال قبل از آن، ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است.

به گزارش ایبِنا، شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١,٢٥ است که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است. شاخص قیمت بخش برق در سال ١٣٩٧، رقم ١٢٦.٢٤ بوده که نسبت به سال قبل از آن معادل ٤.٧٤ درصد افزایش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در ١٣٩٨ برابر با ١١٨,١٣ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٦.٠٨ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٥.٧٨ بوده  که نسبت به سال قبل ٦.٨٥ درصد افزایش یافته بود.

همچنین شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال‌ ١٣٩٨ برابر ١١٧,٤١ می‌باشد که نسبت به سال قبل ٤.٢ درصد کاهش داشته است. شاخص مذکور در سال‌ ١٣٩٧ برابر با ١٢٢.٥٩ بوده که نسبت به سال قبل ٣.٩٨ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١٣٣,٥٥ می‌باشد که نسبت به سال قبل ١.٥٦ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر ١٣٥.٦٦ بوده که نسبت به سال قبل ٦٩/٤ درصد افزایش یافته بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =