• ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
  • کد خبر: 121052
بانک گردشگری

اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای تلفیقی (حسابرسی شده) ۶ ماهه منتهی به پایان شهریورماه سال جاری بانک گردشگری در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

به گزارش ایبِنا، بررسی اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای شش ماهه منتهی به سی و یکم شهریورماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده) بانک گردشگری نشان می دهد در بخش دارایی ها، موجودی نقد این بانک در پایان عملکرد واقعی منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ با افزایش ۴ درصدی نسبت به پایان سال مالی قبل (۱۳۹۸/۱۲/۲۹) به رقم ۱۸,۳۲۰,۸۸۴ میلیون ریال رسیده است.

همچنین مطالبات از بانک‌ها و سایر موسسات اعتباری در این مدت، به رقم ۱,۷۰۹,۰۳۹ میلیون ریال رسیده که نسبت به پایان سال مالی قبل ۱۳ درصد بیشتر شده است. سایر دارایی‌های بانک گردشگری نیز در شش ماهه منتهی به سی و یکم شهریورماه ۱۳۹۹ با رشد ۱۲۰ درصدی نسبت به پایان سال مالی قبل به رقم ۱۷۵,۲۴۱,۵۵۳ میلیون ریال رسیده است.

در بخش بدهی‌ها؛ بدهی این بانک به بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی با کاهش همراه بوده است، به گونه ای که در شش ماهه منتهی به سی و یکم شهریورماه سال جاری، رقم این بدهی با افت ۳۲ درصدی نسبت به  به پایان سال مالی قبل به رقم ۷,۸۲۴,۵۵۲ میلیون ریال رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =