توزیع 100 هزار ماسک در قالب کمک‌های مومنانه توسط بانک رفاه

بانک رفاه کارگران در حوزه وظایف اجتماعی خود تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک را در مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر تهران توزیع کرده است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از خبرگزاری فارس، با آغاز شیوع بیماری کرونا در جهان و به تبع آن در ایران، یکی از مهم ترین اقلامی که مورد نیاز همه افراد قرار گرفت، ماسک های بهداشتی بود.

این ماسک‌ها که انواع مختلفی دارند، در روزهای ابتدایی شیوع این بیماری واگیردار به شدت در کشور کمیاب شد که ورود گروه های جهادی و مردم در زمینه تولید ماسک بسیار کارگشا بود و همین مساله باعث شد، بسیار سریع این کمبود جبران شود.

اما نکته اصلی در این ماجرا، توزیع  و رساندن این ماسک ها به اقشار آسیب پذیر است. بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیت اجتماعی خود از ابتدای شروع بیماری کرونا در کنار محرومان جامعه بوده است.

بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک فعال در حوزه مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، بیش از ۱۰۰ هزار ماسک در بین اقشار نیازمند و آسیب پذیر حاشیه شهر تهران، توزیع کرده است.

براساس این گزارش، ۲۰ هزار ماسک از مجموع ماسک های توزیع شده بانک رفاه کارگران در بین اقشار نیازمند و آسیب پذیر حاشیه شهر تهران، در قالب ۷۰۰ بسته کمک های معیشتی مومنانه ارزاق، اهداء شده است.

همچنین، ۶۸ هزار ماسک نیز در بین خانواده های ساکن در اطراف شهرستان های ورامین و پیشوا و ساکنان محله‌های کوره پز خانه‌های آجر پزی و روستاهای منجیل آباد، پیغمبر و یقه از توابع شهرستان اسلامشهر، مسکن مهر ثامن الائمه (ع) رباط کریم، توزیع شده است.

علاوه بر این، بانک رفاه کارگران، ۱۲ هزار عدد ماسک به گروه جهادی صبح امید برای توزیع در مناطق محروم و حاشیه شهر تهران اهداء کرده است. با توجه به تهیه بسته های کمک معیشتی مومنانه ارزاق توسط پایگاه بسیج امام رضا (ع) مستقر در محله دولتخواه، تعداد ۵۰۰۰ ماسک نیز به همراه کمک های مومنانه پایگاه مذکور و با حضور نماینده بسیج بانک رفاه کارگران به خانواده های بی بضاعت و نیازمند محله مذکور، اهدا شد.

توزیع ماسک در بین اقشار نیازمند و آسیب پذیر حاشیه شهر تهران، به عنوان یک برنامه محوری در این حوزه توسط بانک رفاه تداوم خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =