محرومیت زدایی از استان ها با تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون

مجموع تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به اشخاص حقیقی و حقوقی و معرفی شدگان نهادهای حمایتی در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری از ۲۵ هزار میلیارد ریال عبور کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، بر اساس اطلاعات دریافت شده از سامانه «کارا»از ابتدای  اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای از مجموع ۲۸ هزار و ۳۳۹ طرح معرفی شده به ۲۶ هزار و ۲۲۰ طرح  در ۳۱ استان کشور بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

جزئیات تسهیلات پرداختی نشان می دهد که استان های کرمانشاه ،سیستان و بلوچستان ،گلستان،گیلان،فارس خراسان رضوی و خراسان شمالی بالاترین طرح های منعقد شده با بانک توسعه تعاون را داشته اند.

بر اساس این گزارش ، مجموع طرح های تامین مالی شده در پروژه اشتغال پایدار روستایی در سه استان کرمانشاه ،سیستان و بلوچستان و گلستان به ۸ هزار و ۱۴۶ طرح رسیده است که حدود یک سوم تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به این سه استان اختصاص دارد.

از سوی دیگر،از مجموع تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون در سراسر ایران  حدود ۵۱ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است. گزارش تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در قالب پروژه اشتغال پایدار روستایی نشان می دهد که ۱۲ هزار و ۲۲۷ طرح نهادهای حمایتی کشور از این تسهیلات به ارزش بیش از ۵ هزار میلیارد ریال منتفع شده اند.

مجموع تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به اشخاص حقیقی و حقوقی و معرفی شدگان نهاد های حمایتی از ۲۵ هزار میلیارد ریال عبور کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =