امکان ثبت و ارسال غیرحضوری درخواست گواهی تمکن مالی در بانک قرض ال

بانک قرض الحسنه رسالت با هدف ارائه خدمات آسان و ارزان به مشتریان امکان ثبت درخواست، صدور و ارسال غیرحضوری گواهی تمکن مالی به آدرس مشتریان را در سایت این بانک عملیاتی کرده است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی، بر این اساس، تمامی مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در صورت نیاز به صدور گواهی تمکن مالی، می‌توانند با مراجعه به وب سایت این بانک و ورود به پیشخوان مجازی رسالت، منوی خدمات سپرده و سپس گواهی تمکن مالی را انتخاب کنند. 

مشتری می تواند با ورود به پنجره تمکن مالی و بعد از تکمیل اطلاعات درخواست خود را ثبت کند.  همچنین کاربر بانک قرض الحسنه رسالت بعد از دریافت درخواست مشتری، گواهی تمکن مالی را صادر، از طریق شرکت پست به فاصله زمانی ۲۴ ساعته و به آدرسی که مشتری در تکمیل اطلاعات ثبت کرده بود ارسال می کند.

گفتنی است از طریق پست سفارشی ، کارمزد صدور این گواهی پس از تایید نهایی درخواست، از شماره کارت شتابی معرفی شده کسر خواهد شد. مشتریان می توانند با ورود به سایت بانک قرض الحسنه رسالت به آدرس www.rqbank.ir و یا تماس با مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی با شماره ۰۲۱-۴۷۴۷ اطلاعات لازم را دریافت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =