بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران با پرداخت بیش از ۶۷۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی در ۷ ماهه ابتدایی سال جاری، به سهم خود گامی بلند در راستای تحقق اهداف شعار سال برداشت.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این تسهیلات با هدف حمایت از تولید ملی به بخش‌های مختلف اقتصادی شامل آب و کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، خدمات، بازرگانی و... پرداخت شده است.
براساس این گزارش، بانک رفاه کارگران همچنین به منظور اشتغالزایی و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی کشور از ابتدای سال جاری تا اواسط آبان ماه، بیش از ۴۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.

این گزارش می‌افزاید، بانک رفاه کارگران همچنین با هدف تسهیل مبادلات اقتصادی و به تبع آن حمایت از رونق اقتصادی کشور، حدود ۳۷ هزار ضمانت‌نامه ریالی به ارزش حدود ۸۴ هزار میلیارد ریال در ۷ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰، صادر کرده است.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی، در سال‌های اخیر علاوه بر ارائه خدمات مرسوم بانکی، اقدامات بسیار گسترده‌ای نیز در حوزه مسئولیت اجتماعی داشته است که از آن جمله می‌توان به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی و ازدواج و تهیه جهیزیه اشاره کرد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =