دلار یورو

در معاملات امروز، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۷۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات پنجمین روز هفته نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.

بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز

به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۴۱۵ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۷۰ تومان تعیین شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۱۳۵ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۴۱۸ تومان رسیده است.

جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما

بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۳:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۹۹۰ تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۵۲۱۷ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۰۱۶ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۲۵۳ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات اولین روز کاری هفته، ۶۸۰۴ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۶۶ تومان رسیده است.

نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟

جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۳:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۵۴۹ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۸۰۵ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۲۸۰ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۵۶۲ تومان تعیین شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =