• ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • کد خبر: 83748
بورس عرب

بازارهای حوزه خلیج فارس در معاملات روز یکشنبه با روند نوسانی همراه شدند در حالی که شاخص دوبی نتوانست روند مثبت را از آن خود کند.

به گزارش ایبِنا، افت قیمت سهام شرکت های املاک و مستغلات، خدمات مالی و بانک ها در بورس دوبی موجب افت شاخص DFM در این بازار شد.

بر اساس این گزارش، قیمت سهام شرکت های املاک و مستغلات داماک و اعمار، به عنوان بزگترین شرکت های موجود در این صنایع به ۱.۵ درصد و ۱.۹ درصد رسید در حالی که قیمت سهام بانک اسلامی دوبی نیز افت ۰.۴ درصدی را از آن خود کرد.

شرکت خدمات پستی آرامکس با رشد ۴.۵ درصدی در بازار دوبی همراه شد. در همین حال، بورس ابوظبی نیز با افت شاخص ADX همراه شد در حالی که قیمت سهام شرکت املاک و مستغلات آلدار کاهش ۲.۲ درصدی را به ثبت رساند و قیمت سهام بانک تجاری ابوظبی نیز یک درصد منفی شد.

از سویی دیگر، در بازار قطر، شاخص اصلی بازار این کشور با کاهش ۰.۲ درصدی رو به رو شد در حالی که قیمت سهام بانک ملی قطر افت ۲.۲ درصدی را از آن خود کرد.

این گزارش می افزاید : قیمت سهام بانک اسلامی مصرف الرعایان نیز افت ۱.۳ درصدی را از آن خود کرد. افزون بر این، قیمت سهام بیمه قطر با افت سنگینی مواجه شد و پس از افت ۱۰ درصدی هفته گذشته خود، امروز را نیز با افت یک درصدی همراه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =