• ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
  • کد خبر: 91156
بورس انرژی

عرضه برق نیروگاه‌ طوس در بورس انرژی نهایی شد.

به گزارش ایبِنا، بر اساس برنامه اعلام شده در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی، در بازار گواهی‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری پروژه و در نماد «پرند» تعداد ۲۰ میلیون گواهی از گواهی‌های این صندوق با ارزش ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال روز گذشته مورد معامله قرار گرفت.

بازار برق

بر اساس این گزارش، در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۲ میلیون و ۳۶۶ هزار کیلووات ساعت کالای برق توسط نیروگاه‌ طوس مورد معامله قرار گرفت و ارزش آن بالغ بر یک میلیارد و ۱۷ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال شد.

همچنین بازار برق بورس انرژی  نیز شاهد معامله بیش از ۱.۰۰۰ قرارداد معادل ۲۴.۰۰۰ کیلووات ساعت به ارزش ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال بود و نماد بار پایه روزانه شهریور ماه با قیمت ۴۹۰ ریال بر کیلووات ساعت مورد معامله قرار گرفت.

بازار عمده فروشی

افزون بر این، در بازار عمده فروشی برق نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۸ مهر ۹۷ گشایش و در بازار عمده فروشی برق نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۲۳ شهریور ماه ۹۷ در پایان جلسه معاملاتی متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =