محمد اسلامی

وزیر راه و شهرسازی از تشکیل ۲.۵ برابری پرونده متقاضیان وام ودیعه مسکن نسبت به هفته گذشته در بانک‌ها خبر داد.

به گزارش ایبِنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره طرح اقدام ملی مسکن گفت: در طرح اقدام ملی مسکن همه مطالب شفاف است و ثبت نام به صورت سیستمی صورت گرفته است و افرادی که مدارک خود را تکمیل کرده اند سریعتر پول را به حساب بانک‌ها واریز کنند تا کار ساخت واحدها آغاز شود.

وی ادامه د اد: در برخی از استان‌ها بصورت مقطعی امکان ویرایش برای افرادی که کدملی و یا نام شهر را اشتباه وارد کردند فراهم شده است. اسلامی تصریح کرد: در طرح اقدام ملی مسکن ۱۰۰ هزار نفر افتتاح حساب کردند و از این تعداد ۵۰ هزار نفر وجه را به بانک‌ها واریز کردند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در برخی از شهرها زمین به صورت گروهی در اختیار افراد قرار می‌گیرد و تاکنون ۸۸ هزار نفر زمین تحویل گرفتند و افراد زیادی هم به پروژه‌ها معرفی شدند.

اسلامی درباره ودیعه مسکن گفت: در طر ح ودیعه مسکن بانک‌ها به ترتیب خود را با سامانه طرح ملی مسکن بخش ودیعه هماهنگ کردند و تاکنون ۳۰ هزار نفر وام دریافت کردند و ۱۰ الی ۱۵ هزار نفر نیز برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند که نسبت به هفته گذشته رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در بحث خانه‌های خالی ۱۰۹ هزار نفر اعتبار سنجی شده اند گفت: با توجه به حوزه کاری وزارت راه و شهرسازی به افراد پیام داده شد و از این افراد بازخورد را دریافت کردیم و در نهایت ۱۰۹ هزار نفر اعتبار سنجی شدند و در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =