بازگشایی 5 میلیارد LC در مدت یکسال توسط بانک سپه

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه مدیران و کارکنان بانک سپه از خوبان و خوشنامان سیستم بانکی هستند گفت: همکاری بین بانک سپه و شرکت ملی پست منشاء خدمات بسیاری برای مردم شریف ایران خواهد شد و این امر سبب شده تا ۵ میلیارد ال سی در یک سال گذشته در این بانک بازگشایی شود.

به گزارش ایبِنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، حسین مهری با اشاره به پیشینه بانک سپه و خدمات و توفیقات آن در بخش های مختلف، افزود: این تنوع خدمات و توفیقات باعث افتخار است و قطعا مدیریت عالی و مؤثر در این بانک و نیز تیم قدرتمند موجود در آن می تواند به انجام کارهایی همچون 5 میلیارد LC در مدت یکسال منجر شود.

وی بخشی از توفیق در مسیر جلب اعتماد جامعه داخلی و بین المللی توسط بانک سپه در دوران پس از تحریم را مرهون مدیریت قدرتمند و ارتباطات مؤثر آن دانست.

مهری با بیان اینکه امید است با همکاری یکدیگر بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم، اظهار داشت: بانک سپه نخستین بانک ایرانی است و قدمت آن به بیش از 90 سال می رسد و قدمت پست در جهان نیز به 2500 سال قبل که بحث چارپار و پیک مطرح بود بازمی گردد.

مهری با بیان اینکه سه بحث اصلی هویت مکان، هویت اشخاص و هویت خدمات مالی و بانکی اگر شفاف شوند اقتصاد ما نیز شفاف می شوند گفت: با اتصال این سه مهم، دیگر امکان فرار مالیاتی و ارائه اطلاعات غلط وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: از این سه بحث، هویت مکانی را دولت و مجلس به پست واگذار کرده اند. در این راستا نیز تلاش شده تا به 50 میلیون نقطه کدپستی داده شود که اطلاعات 40 میلیون از آنها به هنگام شده است .

مدیرعامل شرکت ملی پست از دیگر حرکتهای شرکت ملی پست به تعریف آدرس استاندارد در 6 شهر تهران، اصفهان، مشهد، بوشهر، قزوین و قم اشاره کرد و گفت: پس از گام یونیک شدن کد و آدرس، اختصاص طول و عرض جغرافیایی است. از 15 میلیون ساختمانی که در شهرها داشتیم 13.5 میلیون مکان ژئوکد شده است.

مهری اظهار داشت: بعد از این مرحله نیز آدرس استاندارد را روی نقشه های بومی سوار کردیم. در عمل این اتفاق برای 6 شهر رخ داده است.

وی از گامهای پیش رو به شکل گیری اطلاعات مبتنی بر مکان اشاره کرد و افزود: به این ترتیب ما اطلاعات جامعی را سامان دهی می کنیم و به راحتی می توانیم در اختیار بانک قرار دهیم. همان طور که شماره ملی کنترل می شود، بلافاصله نیز آدرس و نقشه مکانی مربوط به فرد ارائه می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست خاطرنشان کرد: این پروژه از پروژه های اقتصاد مقاومتی است و با این اتفاقات، اطلاعات بیشتری در دسترس بانک قرار می گیرد.

مهری با بیان اینکه مأمور پست ضابط قضایی نیز هست افزود: ابلاغیه های بانک در ارتباط با معوقات و... وقتی توسط مأمور پست ابلاغ می شود وی به عنوان مأمور قضایی عمل می کند و قابل استناد و پیگیری به لحاظ قضایی است.

وی با اشاره به تجربه همکاری هایش با دیگر بانکها در حوزه دسته چک و... گفت: به منظور حفظ امنیت شهروندان در جهان سعی شده تا پست رابط بین مردم و دولت باشد و خود از فساد و... جلوگیری کند.

مهری تأکید کرد: ما آمادگی رساندن پول به در منازل را داریم. همچنین آماده جمع آوری وجوه از مطب دندانپزشکان و... هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =