رحیم زارع

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست با مسئولان بانک مرکزی پیرامون مسائل موسسه ثامن خبر داد و افزود: سپرده‌گذاران این موسسه نگران نباشند.

به گزارش ایبِنا، رحیم زارع با اعلام اینکه سپرده گذاران موسسه ثامن نگران نباشند، گفت: هدف دشمنان تخریب سیستم مالی و پولی و بانکی کشور است. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این مطلب به خبرگزاری خانه ملت افزود: دشمنان جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف کارشکنی می کنند و حتی رسانه های معاند می خواهند نگرانی برای مردم در خصوص سپرده ها و سپرده گذاری ایجاد کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون اقتصاد جمهوری اسلامی از پایین ترین بدهی به بانک های خارجی  و صندوق های بین المللی نسبت به کشورهای منطقه برخوردار است. زارع با بیان اینکه پشتوانه اعتباری جمهوری اسلامی قوی است، گفت: سپرده گذاران بانکی نباید نگرانی از بابت سپرده های خود داشته باشند.  

زارع افزود: در خصوص بررسی مسائل موسسه ثامن، نشستی با مسئولان بانک مرکزی انجام شد و کمیسیون اقتصادی مجلس نیز حمایت های خود را برای رفع مشکلات انجام می دهد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: کار رسیدگی به سپرده گذاران موسسه ثامن در حال انجام است و بانک مرکزی در حال رفع مسائل مربوطه است؛ بنابراین سپرده گذاران موسسه نگران نباشند.

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 0
 • بهنام IR ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
  0 0
  سلام من از مشتریان قدیمی ثامن هستم تا حالا هیچ مشکلی نداشتم الان هم مشکلی پیش نیامده متاسفانه با شایعه پراکنی مردم را درگیر این مساله کردند بدونيد که 100%درست میشه
 • لیدا IR ۲۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
  0 0
  به امید خدا از بحران عبور میکنیم
 • سپرده گذار ثامن US ۰۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
  1 0
  بزرگوار مرحمت فرموده و دست بجنبونید و گرنه ملت با این تشویشی که دارن موسسه رو ورشکست هم نباشه ، ورشکستش میکنن. نگید نگفتیم. این چه مشکلی که نمیتونید در کمترین زمان ممکن حل و فصل کنید ما غریبه نیستم بخدا خودی هستیم
 • چينى ساز. IR ۰۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
  0 0
  لطمه به سستم مالى ازجنگ بالاتر است. با تمام قدرت سستم مالى حمايت كنيد.
 • چينى ساز IR ۰۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
  0 0
  مؤسسه مالى ثامن موفق بود سپرده خارجى زياد جمع گرده بود. همين مطلب دشمننان را ناراحت كرده. بايد از اين مؤسسه حمايت كرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =